Remontdarbi uz kredīta

Remontdarbi uz kredīta

Kad mājās notiek remontdarbi tad bieži vien tie izmaksā vairāk nekā bija plānots un tad ir tikai dažas iesējas, kā saņemt šo naudu un tās ir vai nu ņemt kredītu vai arī gaidīt līdz nākamai algai, bet otrais variants ir nepateicīgāks, jo remontdarbu laikā jau tā visa māja parasti ir nekārtīga un cilvēks noteikti nevēlēsies vēl gaidīt mēnesi līdz tam, kad saņems nākamo algu, lai varētu pabeigt šo remontu.

Sākot jebkādus remontdarbus mēs parasti aptuveni izplānojam, ka būs vajadzīgs nomainīt tādas un tādas lietas, būs nepieciešams nopirkt dažādas lietas un būs vajadzīgs aptuveni tik un tik laiks, bet kad remontdarbi ir iesākti, tad bieži vien visi šie mērījumi, plāni un iegribas tiek pārsniegti, jo pēkšņi gadās, ka ir vajadzīga vairāk nauda, vairāk laika vai jāmaina ir daudz vairāk lietas, kā sākotnēji bija plānots. Šādi tas var gadīties remontdarbos jebkurā istabā, sākot no vannas istabas un tualetes, kad pēkšņi izrādās, ka jāmaina ir arī pods līdz dzīvojamai istabai, kad noplēšot tapetes izrādās, ka ir jāšpaktelē vai mēģinot krāsot griestus izrādās, ka apakšā ir krīts un tas būs jākasa nost. Protams mēs pirms remontdarbiem varam mēģināt tos daudz labāk izplānot un ieplānot gan vairāk laika gan vairāk naudas, ja nu kaut kas noiet greizi, kā tas lielākoties arī notiek. Bet, ja šāda plānošana nav veikta tad atliek tikai ņemt interneta ātro kredītu un ar to nosegt šī remonta izmaksas, bet no nākamās algas tad uzreiz atmaksāt šo kredītu. Remontdarbi un neplānoti remontdarbi ir tieši tā lieta, kam šie ātrie kredīti noder, jo kā jau iepriekš minēju šie remontdarbi ir grūti plānojami un pat speciālistiem bieži vien sanāk pārāk optimistiski noteikt kopējās izmaksas un klientam nākas pārmaksāt, bet ja naudas nav, lai veiktu šo pārmaksu tad atliek tikai ņemt šo kredītu!

Ko darīt lai nebūtu jāņem kredīts?

Lai nebūtu jāņem aizdevums ir vajadzīgs pirms remonta kārtīgi izplānot visu, ko vien iespējams, apskatot visu remontējamo apvidu līdz pašiem sīkumiem un uzdodot jautājumus, vai visas iesaistītās lietas būs iespējams pēc tam atkal izmantot vai arī tomēr tās būs jāmaina. Arī veicot aprēķinus, nevajadzētu skatīties pašas lētākās preces, jo izmantojot lētākās preces, tās nereti būs jāizmanto pat dubultā, un beigu beigās sanāks tieši vēl pārmaksāt. Mēģinot veikt remontdarbu aprēķinus jums vajadzētu plānot visu, ko vien iespējams un mēģināt apskatīt šo remontu no visām pusēm sākot ar laiku, cik ilgi tam būs vajadzīgs, bet jāņem vērā arī laika apstākļi, tavas dotības veicot remontu un vēl daudz un dažādi faktori, kā arī jāieplāno ir vismaz par 30% lielāks budžets, kā plānots, jo vienmēr kaut kas var noiet greizi.

Vai kredīta ņemšana ir slikta?

Manuprāt, ja kredīts tiek ņemts šādām vajadzībām un tiek laicīgi atmaksāts, tas nav slikts darījums un ja tiek izmantot bezprocentu kredīts, tad ir iespējams atmaksāt tieši tikpat, cik aizņēmās. Remontdarbi vienmēr ir bijuši un būs nepatīkams periods cilvēka dzīvē, jo mājās ir nekārtība un ir samazinātas ērtības, tāpēc arī, ja aptrūkstas nauda, manuprāt, labāk ir paņemt šādu kredītu, nekā mocīties vēl mēnesi ar nekārtīgu mitekli.